Ženske Priče

Sledeći logiku "torbica nikad dosta", rešila sam da kontaktiram stranicu koja je poznata po brutalno dobrim tašnicama za svaki dan. Upoznajte rad majke i ćerke koji se krije iza imena Jellyfish art i osvojite jednu tašnicu.


Jedna je majka... Roditelj, prijatelj, podrška, a u ovom slučaju i pouzdan poslovni partner. Novembra 2012. godine je nastala prva tašnica, koja je naišla na oduševljene okoline. Birajući pažljivo materijale, prateći trendove, sa brižljivim radom, ovaj tim iz snova pravi prelepe funkcionalne torbice namenjene svima. Tašnice pristupačnih cena, u kojima možete svašta potrpati, lako su našle put do srca devojaka.  


Nagradna igra je završena

Categories:

60 Responses so far.

  1. Анониман says:

    Velickovic Sonja
    velickovicsonja3@gmail.com

  2. Jas S says:

    fb Jasmina Stankovic DeCuir
    jasminastankovic.bg@gmail.com

  3. Анониман says:

    https://www.facebook.com/nevena66 Nevena Djuric nevena.a@live.com

  4. Анониман says:

    Bojana Maksimovic
    boxy.85@hotmail.com

  5. Анониман says:

    Danijela Rakic
    danijela.rakic0607@gmail.com

  6. Анониман says:

    Katarina Kaya Lazarevic
    kaciperka@yahoo.com

  7. Анониман says:

    predivna

  8. Анониман says:

    Maja Stojanovic stojanovic.maja12@gmail.com

  9. Desanka Savic
    desankasavic@yahoo.com

  10. Анониман says:

    fb Tatjana Stanišić
    tatjanastanisic77@yahoo.com

  11. Анониман says:

    fb Marija Maja Velickovic
    marija1989velickovic@gmail.com

  12. Анониман says:

    Dragan Sandra Nikolic
    disln@krstarica.com

  13. Tatjana says:

    Tatjana Jevtic (https://www.facebook.com/tatjana.jevtic.58) mail: tanjaj87@gmail.com

  14. Анониман says:

    Jasmina Cvetic bjmcph@gmail.com

  15. Анониман says:

    Sanja Stanišić
    stanisicsanja8180@yahoo.com

  16. Анониман says:

    fb Slavica Stanisic
    slavicastanisic58@yahoo.com

  17. Анониман says:

    marijana ignjatovic
    marijanaignjatovic666@gmail.com

  18. Анониман says:

    Jelena Vucanic Ex Mirovic
    jeeka91@hotmail.rs

  19. Анониман says:

    Marija Borisavljevic

    mborisavljevic@yahoo.com

    https://www.facebook.com/marija.borisavljevic

  20. Анониман says:

    Milica Jovanović
    miwani86@gmail.com

  21. Анониман says:

    Maja Milojevic
    mayche_1992@hotmail.com

  22. Anita Stosic
    stosic.anita@gmail.com

  23. FB-Marie Ilic
    Marija Ilic-masacz48@gmail.com

  24. Radoslava Grujic
    https://www.facebook.com/radoslava.grujic
    radoslava.grujic@gmail.com

  25. Анониман says:

    FB Mirna Ema
    mirna.maglov@gmail.com

  26. https://www.facebook.com/mira.kramer

    mirazrnce@gmail.com

  27. FB: Zorana Jondzic
    e-mail: zorana.jondzic@gmail.com
    https://www.facebook.com/zorana.jondzic/posts/10202574631186359

  28. Nina Manic
    nmanic7779@gmail.com

  29. Zorica Djurdjevic
    FB ime je Zoka Miki Djurdjevic
    zokamiki.djurdjevic@gmail.com

  30. Ruzica Ilic
    ruska_daki@yahoo.com

  31. Анониман says:

    Posto share nesto ne radi,kopirala sam stranicu o nagradnoj igri na svoj Fb:
    Jelena Lena
    jelena.videnovic@yahoo.com

  32. Анониман says:

    Jovica Jovic
    treklneuljudni@gmail.com

  33. Анониман says:

    Ivana Kostic
    raninkulus@gmail.com

  34. Анониман says:

    FB: Јелена Ђурђевић
    jelenadjurdjevic90@yahoo.com

  35. Анониман says:

    Sanja Mihajlovic
    pule.goran@gmail.com

  36. Анониман says:

    fb> Unikatni nakit Alice
    alice@sbb.rs

  37. Анониман says:

    fb Gordana Mitic leptiric25@yahoo.com

  38. Miličica says:

    Milica Milosevic-Meseldzija
    mmmmilica@hotmail.com

  39. Alex85 says:

    ALEKSANDRA BORIC
    Mail: sandraboric@yahoo.com

  40. Анониман says:

    fb. Jovica Jovic
    treklneuljudni@gmail.com

  41. Анониман says:

    fb: Bojana Petkovic
    boba2305@gmail.com

  42. Анониман says:

    Bojana Vasilije
    bojanalukovic@hotmail.rs

  43. Getman Emese :)
    mesemesi88@yahoo.com

  44. Анониман says:

    JELENA NIKOLIC
    j.nikolic91@gmail.com

  45. Veverica says:

    Sandra Boric
    mail: veverica753@yahoo.com
    FB: https://www.facebook.com/sandra.boric
    Predivan poklon!

  46. Анониман says:

    FB-Aleksandra Veselinovic
    aveselinovic0@gmail.com

  47. Анониман says:

    Radenkovic Milka
    m.raadenkovicgmail.com

  48. Анониман says:

    Милена Нинић
    milena_micke@yahoo.com

  49. Maja Andjelkovic
    marijana.andjelko5@gmail.com :)

  50. Sara Tomovic says:

    SARA TOMOVIĆ
    neffactory@yahoo.com
    DIVNO DARIVANJE!! <3

  51. Анониман says:

    fb Vera Prekic
    ivanadprekic@gmail.com

  52. Katarina Kaća Borić says:

    KATARINA KAĆA BORIĆ
    Mail: dancinglady033@yahoo.com

  53. Анониман says:

    Милица Цмиљановић
    mail: milicacmiljanovic1@gmail.com

  54. Анониман says:

    Sanja Rajic Sanjarajic82@yahoo.com

  55. Timea Homoja Zabos
    timeazabos@gmail.com

  56. Jelena Rosic
    jecilijelena6@gmail.com

  57. Jelena Bijeljić
    jelena.bijeljic@hotmail.com

  58. Jovana Dojcinovic
    jowanica1989@gmail.com

  59. Анониман says:

    Bojana Boka
    lukovicbojana@ymail.com

  60. Coka Radojicic
    stamena007@gmail.com

Leave a Reply