Ženske Priče

Torbice Iz Tetkine Radionice potiču sa severa Bačke, odnosno iz Subotice (grada gde sam i sama studirala). Idealne su za dan, veče, poklon ili za neku drugu specijalnu priliku. O njima sam pročitala na blogu Breakfast at Tiffanys i ubrzo je otpočela naša saradnja. Početkom ove godine su počele sa stvaranjem ovih predivnih tašnica. Svakog dana asortiman je veći i raznovrsniji, a broj zadovoljnih korisnica se iz dana u dan povećava.



Nagradna igra je završena

Categories:

48 Responses so far.

  1. Анониман says:

    Zorica Trifunovic, zoka260390@yahoo.com

  2. Tatjana says:

    Tatjana Jevtic (https://www.facebook.com/tatjana.jevtic.58)
    tanjaj87@gmail.com

  3. Анониман says:

    Jelena Ćetenović
    J_Cetenovic@yahoo.com

  4. Анониман says:

    Bojana Vasilije
    bojanalukovic@hotmail.rs

  5. Сaндpa Гeдoвић

    sandricacz@gmail.com

  6. Анониман says:

    Danijela Vukanac Rakic dvukanac6@gmail.com

  7. Анониман says:

    Gordana Mitic leptiric25@yahoo.com

  8. Анониман says:

    Nevena Djuric nevena.a@live.com

  9. Анониман says:

    Nevena Ćetenović
    N_cetenovic@yahoo.com

  10. Anita Stosic
    stosic.anita@gmail.com

  11. Fb Desanka Savic
    desankasavic@yahoo.com

  12. Анониман says:

    fb Slavica Stanšić
    slavicastanisic58@yahoo.com

  13. Biljana Grujic
    biljana.ggrujic@gmail.com

  14. Анониман says:

    Tatjana Stanišić
    tatjanastanisic77@yahoo.com

  15. Анониман says:

    Sanja Stanišić
    stanisicsanja8180@yahoo.com

  16. Анониман says:

    Rada Kosović
    kosovicka@gmail.com

  17. Geman Emese :)
    mesemesi88@yahoo.com

  18. Анониман says:

    Ivana Kostic, raninkulus@gmail.com

  19. Анониман says:

    goran suzana zivkovic

    gosanks@gmail.com

    prelepo

  20. Zorica Djurdjevic
    zokamiki.djurdjevic@gmail.com

  21. Veverica says:

    Sandra Boric
    mail: veverica753@yahoo.com
    FB: https://www.facebook.com/sandra.boric

  22. Анониман says:

    Radenkovic Milka
    m.raadenkovic@gmail.com

  23. Анониман says:

    JELENA NIKOLIC
    j.nikolic91@gmail.com

  24. Анониман says:

    Милена Нинић
    milena_micke@yahoo.com

  25. Maja Andjelkovic
    marijana.andjelko5@gmail.com :)

  26. Sanja Cvejic

    sanja.cvejic@gmail.com

  27. Nina Manic
    nmanic7779@gmail.com

  28. Sanja Kiš
    sanya986@yahoo.com

  29. Анониман says:

    Mila Beganovic
    milche_95@hotmail.com

  30. Aleksandra Veselinovic says:

    Aleksandra Veselinovic
    aveselinovic0@gmail.com

  31. Jas S says:

    Jasmina Stankovic DeCuir
    jasminastankovic.bg@gmail.com

  32. Анониман says:

    fb Ivana Markovic
    e-mail:ivana_anja89@yahoo.com
    slatka i neobicna :)

  33. Sara Tomovic says:

    Meni se veoma dopada!
    A naziv stranice Vam je super! Moja tetka se odusevila! Jer i ona ima svoju radionicu. Doduse ne pravi tasnice.:)
    SARA TOMOVIĆ
    neffactory@yahoo.com

  34. Анониман says:

    Fb Vera Prekic
    ivanadprekic@gmail.com

  35. Анониман says:

    Danijela Rakic danijela.rakic0607@gmail.com

  36. Katarina Kaća Borić says:

    KATARINA KAĆA BORIĆ
    Mail: dancinglady033@yahoo.com
    SAVRSENO!

  37. Alex 85 says:

    Aleksandra Boric
    sandraboric@yahoo.com

  38. Анониман says:

    Милица Цмиљановић
    mail: milicacmiljanovic1@gmail.com

  39. Tanja Matejic
    tanjam1989@yahoo.com

  40. Timea Homoja Zabos
    timeazabos@gmail.com

  41. Анониман says:

    gajovicmilena88@gmail.com

  42. Анониман says:

    Milena Gajović
    gajovicmilena88@gmail.com

  43. jovana joxy https://www.facebook.com/jovana.joxy.zvoncica

    mjovana1989@hotmail.com

  44. Анониман says:

    Fb Jelena Ciric mail monika.mari73@yahoo.com

  45. Анониман says:

    fb jovana stanic mail jstanic75@yahoo.com

  46. Анониман says:

    fb jasna mitic mail jasnamitic@ymail.com

  47. Анониман says:

    Jovana Mladenovic, sharliza75@gmail.com

Leave a Reply